איך לשרוד את הלילה הראשון שלכם במיינקראפט

אחרי שאתם התחלתם את המשחק, כאשר השמש זורחת אתם מחכים עד שהשמש תרד לאט לאט וצריכים להתכונן לגרוע מכל. אתם צריכים שיהיה לכם מחסה בשביל לא להיות בצרות או במקומות חשוכים, מה שאתם צריכים לעשות זה לא לרוץ ישר למערה, אלה אתם צריכים למצוא מאגר שתיה קודם כל ולמצוא מקום מבטחים להדליק מדורה ולהישאר שם.

בהתחלה אתם צריכים לאסוף עצים שיהיה לכם לפחות 11 בלוקים של עצים, לאחר שאתם חוטבים אותם אתם צריכים לחפש מקום שהוא די קריר, למשל יש צל על הסלעים כדי מאוד ללכת לשם. אתם צריכים לקחת את העצים שחטבתם ואיתם ליצור בלוקים. לאחר מכן אתם צריכים לקחתם את המקלות שלכם וליצור מ משטח שאיתו תוכלו ליצור עוד ועוד דברים. (עכשיו כאשר אתם בניתם משטח, תוכלו ליצור מ9 קוביות).

אתם יוצרים מקלות עם המשטח החדש, רצוי שיהיה לפחות 36 מקלות ו 22 משטחים. לאחר מכן שיש לכם את כל המצרכים אתם צריכים לבנותעט חפירה וגם מעדר(לחצוב באבנים).

אחרי שיצרתם אתם צריכים לחזור לסלעים המוצלים ולהתחיל לחצוב בסלע על מנת שיהיה לכם מחסה ללילה.לאחר מכן אתם צריכים לבנות לפידים ואתם צריכים לאבטח את המערה שלכם ולשים מספר לפידים בכניסה על מנת להבריח חיות טורפות. חשוב מאוד לחסום עם בלוק את הכניסה למערה שחצבתם על מנת שאף אחד לא יוכל להיכנס!

אחרי שעברתם את הלילה הראשון , פשוט תחכו לבוקר ובינתיים תוכלו להמשיך ליצור דברים במעורה שלכם במשך הלילה!.

בהצלחה שיהיה לכם בלילה הראשון שלכם במשחק מיינקראפט!

לסרטון מיינקראפט של הלילה הראשון: